Hakkımızda
Bizi kısaca tanıyın

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz
İnşaat sektöründe 30 yıl geçmişi olan Velioğlu inşaat 1996 yılında 5 kardeşin 1,500,000 TL sermaye ile kurmuş olduğu şirketle kurumlaşarak VELİOĞLU OTOMOTİV TURİZM İNŞAAT TAAH. SAN. VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ unvanını almıştır. Bu otuz yıllık zaman zarfında İstanbul’un hem Anadolu yakasında ,hem de Avrupa yakasında toplamda yaklaşık 250.000 m2 inşaat gerçekleştirmiştir. Firmamızın 30 yıllık geçmişinde 1500 adet konut,100 adet işyeri yapmıştır. Firmamız daha çok yap-sat projelerle ilgilenmiş olup arazi satın alarak veya kat karşılığı şeklinde faaliyetini gerçekleştirmiştir. Firmamız sektörde gelişen teknolojiye ayak uydurarak vatandaşın arzı ve talep ettiği konutlar üreterek vatandaşın güvenini kazanmıştır. Firmamız, tüm üretimlerini kaliteli ve sağlam yapmaktan hiçbir zaman ödün vermemeyi ilke edinmiştir. Firmamızın sektör için gerekli olan her türlü altyapı ve üst yapı ekipmanları hazır olup orta ölçekli (500-1000)konut arası her türlü projeye yapabilecek kapasiteye sahip köklü firmadır. Tamamladığımız Projeler


Yaptığımız İşler
Firmamızın 30 yıllık geçmişinde 1500 adet konut,100 adet işyeri yapmıştır. Firmamız daha çok yap-sat projelerle ilgilenmiş olup arazi satın alarak veya kat karşılığı şeklinde faaliyetini gerçekleştirmiştir.
Konut90%
İş Yeri70%
Özel Proje40%
Şirket Vizyonumuz
Firmamızın ana amacı sektörde çok iş yapıp çok para kazanmak değil, müşteri güvenini kazanıp, hak ettiği kadar para kazanmaktır. Müşterilerin güvenle oturabilecekleri yaşanabilir mekanlar üreterek müşteri takdirini kazanmaktır.
  • Kaliteli malzemelerle
  • Yaşanabilir alanlar üretip
  • Güvenle yaşanabilir
  • Kaliteli Mekanlar
  • Mutlu insanları çoğaltmak
Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?
  1. Firmamızın 30 yıllık geçmişinde 1500 adet konut, 100 adet işyeri yapmıştır.
  2. Bu otuz yıllık zaman zarfında İstanbul’un hem Anadolu yakasında ,hem de Avrupa yakasında toplamda yaklaşık 250.000 m2 inşaat gerçekleştirmiştir.
  3. Firmamızın sektör için gerekli olan her türlü altyapı ve üst yapı ekipmanları hazır olup orta ölçekli (500-1000)konut arası her türlü projeye yapabilecek kapasiteye sahip köklü firmadır.
Proje Süreçlerimiz